Zprávy

Agromax Posouzení
V souladu s FTS, výkonné orgány společnosti nejsou zahrnuty diskvalifikována osob. Naše výroba zaměstnává vysoce kvalifikované odborníky s rozsáhlými zkušenostmi, kteří se neustále zlepšovat své znalosti a dovednosti. Po dobu 10 let GC „Agromaks“ z malé firmy se stal jedním z předních výrobních společností v Rusku a Společenství nezávislých států. Naše výrobní kapacita a objem zařízení mlékárny, zvýšil desetkrát.


Zakladatelé LLC “Agromax”

Po kliknutí na tlačítko „Odeslat žádost“ souhlasím se zpracováním osobních údajů. Portál je realizován funkčnost zakázek pro dealery velkoobchodní a maloobchodní zákazníky, poskytuje pohodlné vyhledávání produktů na zajímavý profil.


Veškeré zařízení

k dispozici a jsou v naší databázi. Váš prohlížeč nesplňuje technické požadavky pro práci s jiskrou. Informace o řízení o výkonu rozhodnutí proti «Cruise-Auto“ nelze nalézt.


dotisk materiálů z webu je povoleno pouze s písemným souhlasem správy webu. V tomto časopise publikuje články o mezinárodní tísňové podpůrný fond pro děti OSN (UNICEF) a Save the Children Nadační fond „Dát život! “, Které se přenáší z prodeje 1 rubl každém čísle časopisu, aby každý, kdo si koupí časopis, se podílí na charitativní akci. Časopis je přátelství se svými čtenáři, publikovat své dopisy, kresby, příběhy, zajímavé recepty, řemesla, atd je.


Recenze Company Agromaks

Agromax

zemědělské nabídky firmy hlavně drahé dovezeny zařízení pro mlékárenský průmysl. Výroba a dodávka high-tech vybavení mlékárny a specializuje mléčné systémy pro zemědělsko-průmyslovém odvětví v Rusku a Společenství nezávislých států.


K dispozici jsou publikovány dojemné svědectví od dětí mladšího školního věku. Podrobné informace o ochranných známkách, vynálezy, užitné vzory, včetně registračního čísla, datum zahájení a ukončení tohoto stavu.  • hnojivo s velkým množstvím stopových prvků, Koupit v hnojiv Agromaks Ufa Průvodce hnojivo.
  • Společnost „Listerra“ nabízí kapalné komplexní hnojivo s obsahem stopových prvků v chelátové formě své vlastní výroby pro aplikaci na list zemědělských kultury.
  • Tato tabulka je založena na údajích z registru.
  • na kartě podniku vidíte seznam licencovaných druhy činnosti organizace.

Naši klienti – stovky ziskových chovů a farem. Hlavním účelem jejího vzniku bylo vytvořit moderní mlékárenské zařízení pro zemědělství za dostupné ceny, což je kvalita není horší než zahraniční analogy. Pro Ruskou federaci, a podporovat rozvoj zemědělství a byla založena výrobní firma továrnu „IzhAgromax».


složení je plně v souladu s vlastnostmi půdy, je zvolena takovým způsobem, aby žádný nepříznivý vliv na půdu, je bezpečný pro lidi a zvířata. Droga urychluje klíčení semen, tak to je široce používán jako namáčení. Společnost byla zapsána před 11 lety, což naznačuje, že stabilní provoz a dohled nad veřejnými orgány. Pokud jste vlastník nebo vedoucí této společnosti, můžete přidat nebo upravit své kontaktní údaje. Také se můžete zaregistrovat a využívat speciální ceny pro správu stránek.


F1.1310Ustavny kapitál (základní kapitál, autorizovaný fondů, příspěvků partnerů) 0tys. 2018Strahovye příspěvky na povinné sociální pojištění pro případ pracovní neschopnosti a mateřství rublů. 2018Strahovye a jiné příspěvky na povinné penzijní připojištění

připsána ruských rublů do penzijního fondu. GodNaimenovanieSumma2018Strahovye příspěvky na povinné zdravotní pojištění ekonomicky aktivního obyvatelstva, které mají být převedeny do rozpočtu rublů Federal Povinné zdravotní pojištění fondu.


F2.2520Rezultat od ostatních operacích nejsou zahrnuty do čistého zisku (ztráty) perioda0tys. F1.1300Itogo v oddílu III – hlavní a rezervy12987tys

.

Jakékoliv kopírování vlastního materiálu je povoleno s povinným používáním reference zdrojů. Váš prohlížeč neposkytuje plnou podporu JavaScriptu, které mohou vést ke zpoždění prací na stránkách portálu.


V reálném čase můžete vidět nejen na určené datum, čas a číslo pokoje, ale skutečný čas zahájení a ukončení schůzky ve všech záležitostech týkajících se společnosti. Prozkoumat graf nároků podaných k rozhodčímu řízení v případech týkajících se firem v daném období jako žalobce a žalovaného. Úplné informace o zajištění fyzických a právnických osob. Informace o datu a počtu oznámení, zástavního a zástavce, stejně jako předmět zástavy. Kliknutím na tlačítko „Žádost o volání“ souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Obchody přípravků na ochranu rostlin a hnojiv v Moskvě

V rostlinách se zvedne na změny extrémním teplotám a nedostatek odolnosti vůči vlhkosti. Agromaks Tsink200 – vysoce koncentrované hnojivo hnojení, což umožňuje kompenzaci nedostatku zinku v rostlinách v průběhu vegetačního období na list. Ve vodě rozpustné a membrána tvar zinek pronikatel zajištění úplné absorpce zinku a zvýšení mobility prvku v rostlinných tkáních. Zinek je nezbytný pro normální fungování rostlinných hormonů, nukleových kyselin, plodnost zvyšuje pylu, stimulují absorpci vápníku. Azotobacter – urychluje růst, zvyšuje imunitu a dalších zahradnických plodin, přirozeně obohacuje půdu

.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *