Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky
Zprávy

Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí – negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

na high-horské plantáže Tibetu a Nepálu roste úžasnou purpurové čaj, „Chang Shu“, moderní nástroj pro hubnutí. Ti, kteří se ho snažili tvrdit, že to opravdu zbaví nadbytečných kil, a také má omlazující účinek, dává sílu a zdraví. Jsme podrobně analyzovat jeho složení, užitečné vlastnosti, stejně jako experti, vědět, je to pravda, co se říká o něm.

Něco málo o druhu Chang-Shu

recenze o tento nápoj jinak. Mnoho atribut ho s léčivými účinky pro všechny nemoci, jiní, že tento „rozvod“ byl vynalezen za účelem získat peníze důvěřivé zákazníky. V každém případě, ti, kteří

jsou v honbě za touhu zhubnout, se uchýlili

k nákupu tuto odrůdu prokázal svou účinnost.

Je známo, že fialová čaj, „Chang Shu“ je nápoj, který se vyrábí z květů čajových stromů, které patří do skupiny myrty. Stálezelený rostlina s bílými nebo nažloutlé květy. Mimochodem, z jeho listů kosmetičky vyrábět éterické oleje, které přínosem vlasy a pokožku.

Ale květy jsou používány v lidovém léčitelství, protože jejich vlastnosti jsou podobné eukalyptu. Jsou shromažďovány dvakrát ročně ruční metodou. Unikátní vlastností tohoto procesu je, že je v nadmořské výšce téměř 3000 kilometrů. – v místech, kde dochází ke snížení hladiny kyslíku

Strom roste ve vysokých horách několika asijských zemích, tak na čaj, „Chang Shu“, známý jako tibetský, jakož i „modré“ díky barvě. Kromě toho, že je označována jako Nepálců, čínštině, kambodžské, protože jeho výroba je v těchto státech. Také volal motýla hrachu.

informace od výrobců

Reklama na pití je hlavní důraz je kladen na umístění rostlin a jejich exotické rysy. Clitoria již pěstuje více než 6000 lety. Mniši z Tibetu sbírat květy ručně, což mu dává ještě větší hodnotu.

Drsné klimatické podmínky a nedostatek kyslíku způsobil, že se dřevo se přizpůsobit. Předpokládá se, že produkt podílí na odbourávání tuků. Nicméně, v některých zemích, například v Thajsku, se nabízí na každém rohu pro chlazení v horkém počasí.

Kde si mohu koupit

V maloobchodních prodejnách, stejně jako v lékárnách, výrobky nelze nalézt. Jediný způsob, jak ho objednat v internetovém obchodě. Nicméně, ne kupovat padělek, aby vydal rozhodnutí pouze

na oficiálních internetových stránkách důvěryhodných společností dodavatele, který je „společnost UE Tea“. Pokud jde o profesionály, vždy můžete zkontrolovat certifikáty kvality a získat pomoc.

Purpurová čaj Chang-Shu

Spicy plná chuť není jedinou výhodou Klitoria. Obsahuje tolik užitečných látek, které dojem, že skutečně mohou pomoci od nemoci.

Typickými složkami

V seznamu tělu prospěšných prvky jsou:

 • kofein;
 • katechinů;
 • synefrin;
 • theanin;
 • bioflavonoidy;
 • vitamíny E, K, C, B.

Chemické složky

hodnota těchto minerálních látek je následující:

 • třísloviny. Fenolové sloučeniny jsou rostlinného původu a urychlení spalování tuků a podporují trávení a podílet se na celkových podpory zdraví.

  LI>

 • bioflavonoidy. Odpovědný za prevenci předčasného vzhled šedivých vlasů a vypadávání vlasů. Příznivý vliv na pokožku.
 • Chrome. Jeho hlavním úkolem je snižovat chuť k jídlu a zbavit lipidové vrstvy. Kromě toho, že je vynikající antidepresivum.
 • Lutein -. Obránci očí před škodlivými dozimetry a televizních obrazovek
 • Antioxidační kahein. Provést snížení hladiny cholesterolu.
 • Tianyi. Mají posilující účinek a tiší nervový systém. Užitečné zejména v průběhu cvičení.
 • dopamin. Pod jejich vlivem se dostává část mozku odpovědné za spalování tuků. A dávají dobrou náladu a pocit sytosti, díky nim je rychlejší.
 • Tetanine. Toxiny mají antibakteriální vlastnosti a také zvýšit pružnost cév.

Unikátní látky

V první řadě to methylxanthinu, což je poddruh kofeinu. To nejen pomáhá udržovat bdělost, ale také snižuje viskozitu krve, v důsledku účinku na rychlost adheze destiček.

i seznam obsahuje synefrin je stopový prvek, což přispívá ke snížení hmotnosti. Je zodpovědný za zrychlení metabolismu, což vede k zvýšení spotřebu kalorií. Spolu s vitamíny posiluje imunitní systém.

Všechny

součásti společně zachovat krásu a prodloužit mládí a poskytují lidské zdraví.

Nutriční hodnota Chang-Shu

Nápoj je určen pro konzumaci pro lidi, kteří se snaží zbavit kil. Je rovnoměrně rozděluje bílkoviny, tuky a sacharidy a kalorií v těle, zvyšuje rychlost metabolismu a zvyšuje energetický výdej. Nejlepší efekt dává spolu s dietou a cvičením.

Ale existují kontraindikace. Byste neměli používat clitoria lidi s nízkou hmotností nebo hypertenze.

Užitečné vlastnosti Chang-Shu

Vzhledem k bohaté složení čaje se stal základem ve výrobě mnoha lidových léků. Z listů a pupenů čajovníku vyrábět nejrůznější lektvary, krémů a mastí.

samotný nápoj se podílí na zrychlení metabolismu, normalizovaným trávení, ale také přínosem pro zdraví nehtů, kůže, vlasy. Hraje důležitou roli při léčbě onemocnění oka a trávicího traktu.

Degustace Chang-Shu

Výrobek má kořeněnou vůni s sladkou dochutí. Proto nevyžaduje žádné dodatečné sladidla ve formě cukru, který také dodává kalorie. Ale čaj má drobné poznámky, které se zdají být typické pro ty, kteří nejsou obeznámeni s bylinnými čaji Asie.

Pro zlepšení chuti, clitoria přidat citron nebo medu. Nemají vliv na výhody, ale to odhalí její chuť.

léčebný účinek

To leží

v tom, že Chang-Shu:

 • zobrazuje těleso kapaliny;
 • zklidňuje nervový systém;
 • zlepšuje trávení;
 • vymaže mimo toxinů a jiných škodlivých látek;
 • vyhlazuje vrásky;
 • prospěšné pro kůži, vlasy a nehty.

Všechny pigmenty mají také následující akce:

 • baktericidní;
 • imunoprofylaxe;
 • detoxifikace;
 • kardioprotektivní;
 • protizánětlivé;
 • analgetikum.

Role přírodních surovin je neocenitelná. Odborníci říkají, že taková kompozice mají mnoho bylin, ale pouze prvky, které obsahují v menších množstvích.

Čaj může být použit jako prevence. Odvar je užitečná při onemocněních, jako je diabetes, zánět žaludku, trombóza, rakoviny a aterosklerózy. Kromě toho, že posiluje tělo při infekčních onemocnění a otrav, je přírodní Energizer a boje s depresí.

Jak to funguje Chang-Shu

Hlavními spotřebiteli výrobku jsou ženy, protože jsou ve většině dotčených o jejich hmotnosti případů. Nicméně, jen málo lidí si myslí o návštěvě lékaře před nákupem „modré“ nápoj. A je nutné, aby pomoc specialisty správně malovat každodenní dietní režim a také doporučil vhodné fyzické cvičení.

Pod vlivem teotania a theobromin začít vyvážený práci na uzavření škodlivých látek do ledvin a jater. Stopové prvky omezují vstřebávání vitaminů a minerálních látek ve střevní stěně. Tak, není na škodu na zdraví je postupně přijít až o 30 kg. To je proces bezpečný a podporuje rychlé hubnutí.

Samozřejmě, pokud si lehnout na gauč a pít čaj, získat požadovaný výsledek nemožný. Použití Klitoria, že je důležité zahrnout do komplexu sportovních a stravy. Teprve potom můžete přijít do cíle a pozorovat zmizení liber.

Nicméně, Li Chang-Shu pomáhá při hubnutí

Odpovědi kupujících prokázat účinnost produktů. Ale to, co se děje v těle poté, co pít?

Za prvé, motýl polka dot zřizuje žaludek a střeva a urychluje metabolismus. Tetanie zobrazuje všechny z těžkých sacharidů a tuků a theobromin normalizuje činnost jater a ledvin. To vše zajišťuje lepší trávení a vylučování toxických látek.

Za druhé, jak již bylo uvedeno výše, hraje důležitou roli komplexní přístup. Je nutné dodržovat pravidlo: „fyzická cvičení – správné výživy – fialové čaj“

To vše proto, že nápoj je ve skutečnosti není spalování tuků, a to navzdory skutečnosti, že obsahuje stopové prvky takové funkce. To prostě dělá lipidový metabolismus rychlejší. A proto, když sedavý způsob života, aby naděje na pozitivní výsledek.

Jaké je tajemství

Je samozřejmé, že složení výrobku. Obsahuje složky, které pozitivně ovlivňují všechny orgánové systémy. Již jsme se zmínili výše.

Kromě toho, že je další důvod, proč. Užitečné vlastnosti byly získány rostliny díky své poloze. Snížená hladina kyslíku a řídkém ovzduší přispěla k vývoji hlavních složek. Všimněte si, že ze stejného důvodu, jejich počet je mnohem vyšší než obsah v bylin a keřů rostoucích na rovinatém terénu.

Použít Chang-Shu

Odborníci doporučují pít jeden pohár v dopoledních hodinách, aby si náboj živosti po celý den. A jeden v noci odpočinout a uklidnit nervový systém. Tato frekvence pomáhá získat maximální sadu stopových prvků.

Aby se dosáhlo požadovaného výsledku, jsou důležité, frekvence a délka léčby. Pokud kontraindikací je nejlepší připravit slabý čaj a pít po dobu tří týdnů. Měli byste dát pauzu mezi kurzy 14 dnů. A aby se zabránilo alergické reakce, není nutné kombinovat Chang-shu s jinými odvary z bylin.

Klitoria se také používá jako chladicí nápoj. Chcete-li zlepšit chuť a aroma je přidat med nebo citron a cukr. Někdy trochu hodit kus meduňky nebo máty.

Pravidla pro vaření

Chcete-li získat maximální užitek z produktu, je třeba ji vařit. Recept je jednoduchý:

 • ve sklenici vody dát sušených květin 5-7. Jejich počet závisí na síle a sytosti.
 • Tepelná sklenici vody a zalijeme květenství.
 • Teď je připraven k použití.

Režim teploty

Je třeba poznamenat, že vařící vody zabije všechny jeho užitečné vlastnosti. Proto je většina optimální úroveň 80-90 stupňů.

Brewing time

opustit čaj louhovat potřeba po dobu 10 minut. Jakmile se rozsvítí modře a barvy bude vypadat uniformu, fialová čaj je připraven k pití.

Odborníci Chang-Shu

Někteří zdůrazňují přítomnost v Chang-Shu sadu vitaminů a minerálních látek, které nejsou nalezené v běžném jídle. Oni jsou věřil poskytovat dlouhověkost. A pravda je,:. Lidé z Číny a Tibetu mají vysokou životnost

Pozitivní zpětná vazba vlevo a očních. Upozornily na prvky, které zvyšují ostrost zraku. Například, lutein a zeaxanthin filtr frekvence světla, které poskytují ochranu očí.

Produkt zvyšuje hladiny karotenoidů, které je snížena z důvodu špatného jídla. Tyto látky zbavit únavy s okem. To je důležité zejména pro ty, kdo často pracuje na počítači.

Nápoj omlazuje nejen kůži, ale i vnitřní systém. A také ukázal, že ženy, kteří konzumují motýl hrách, vyvrcholení přijde mnohem později.

Odborníci na výživu říkají, že díky čaji nástup nasycenosti přijde rychle. To významně snižuje příjem potravy.

terapeuti poznámka svařování schopnost poskytnout regenerační účinky. Tím se urychluje proces hojení s dlouhodobými chorob.

Pro muže je to také užitečné. Chung-Shu váže k mužské moci a vlivu na pohlavních orgánech převyšuje i ty vlastnosti hojení ženšenu.

Co říkají zákazníci

Jak již bylo řečeno, mnoho potvrdil účinnost nápoje. To je výborný způsob, jak probudit se ráno a zlepšuje náladu. Je třeba poznamenat, tendenci k hubnutí, ale výrobce je umístění pouze jako pomocný nástroj.

Existuje však názor opačný. Někteří tvrdí, že speciální akce nevšiml. Efekt Klitoria podobné zeleného čaje, ale pouze druhá je mnohem levnější.

Někteří zákazníci si stěžují na negativní důsledky. Například po použití svařování existuje silná žízeň, což způsobí, že voda nerovnováhu v těle: voda hromadí v těle v důsledku oteklé. Kromě toho, narazíte nadýmání a křeče.

Mezi nevýhody jsou také nazývány vysoká cena zboží. Cena za 100g začíná od 1000 rublů, s výjimkou dodávky.

Kontraindikace

Ti, kteří se rozhodli aplikovat Chang-Shu by měl být seznámen s omezením jeho použití. Je třeba poznamenat, že obvykle nevyvolává vedlejší účinky, ale existují situace, kdy je potřeba dávat pozor, i když ochutnávka. Mezi ně patří:

 • dětského věku;
 • hypertenze; ​​
 • sklon k alergickým reakcím;
 • těhotenství a kojení;
 • špatný krevní srážlivost;
 • z nedostatku železa;
 • anorexie.

a nezneužívat nápoje. Kdyby to byla uvařena více barev, než je doporučeno, nebo pít více než 10 šálků denně, může způsobit nevolnost, podráždění sliznic, snížení krevního tlaku. Objeví-li se tyto příznaky, pak je třeba snížit množství nebo odmítnout jíst vůbec.

Insights Chang-Shu

Zhodnotili jsme složení a použití fialové čaj, „Chang Shu“. To je velmi užitečný produkt s vysokým obsahem stopových prvků. Může být použit jako tonikum v dopoledních hodinách, tlumící v noci. A jako minoritní složka při hubnutí v kombinaci s dietou a cvičením. Ale je potřeba dávat pozor na kontraindikace a nezneužívat nápoje, aby nedošlo k nežádoucí účinky.

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...