Intoxic – názory, cena, kde koupit, lékárnu, je to za to?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Doplněk „Intoxic“ na bázi bylin z podhorských oblastech na území Altaje se objevila na farmaceutickém trhu v Rusku před pár lety. Úrokové lékaři a běžní lidé se jen roste, protože je účinný v boji proti více druhů helmintů (červi) a má přírodní ingredience. Stejně jako u jiných doplňků na bázi přírodních látek rostlinného a živočišného původu, „Intoxic“ nedává okamžité výsledky, a terapeutický účinek se vyskytuje ne méně než týden bere ji do doporučenými pokyny dávkování.

Popis doplňku “Intoxic”

To je Antihelmintika k dispozici pouze ve formě kapek. Je založen na přírodních složek:

 • medvědí žluč,
 • šťáva z ovoce jedovatého stromu
 • Jungar Ferula.

Bear žluč se používá v tradiční medicíně po mnoho staletí. Látka je rosolovitá hmota žluto-červené barvy s charakteristickou hořkou chuť. To má toxický účinek pouze na červů a jejich vajíček, která není jim jen zabíjet, ale také brání dalšímu množení populace v lidském těle.

sumac je středomořské koření s dezinfekčními vlastnostmi. Šťáva z jejích plodů není znehybní jen hlístů všeho druhu, ale také zastaví plísňové procesy, které se vyvíjejí v těle na pozadí vitální aktivity červů.

Jungar Ferula v Rusku roste pouze v oblasti Altaje. Látka izolovaná z této vysoké rostliny aktivně bojuje virové infekce a obnovení imunitního systému. Tyto vlastnosti rostliny byly poprvé objeveny a popsány lékaři avestánština medicíny.

„Intoxic“ nejen pomáhá zbavit červů, a obnovuje střevní flóru, pomáhá trávicí trakt, aby začal fungovat správně po intoxikaci parazitů a výrobků, které vyrábějí. Tato schopnost doplněk je jeho hlavní rozdíl a výhoda oproti lékařských protihlístových doplňků. „Intoxic“ mohou být použity v kombinační terapii, ale pouze po konzultaci s lékařem. Stejně jako ostatní potravinových doplňků, může způsobit nežádoucí účinky a alergické reakce. Je třeba pochopit, a ne sám si naordinovat léčbu.

Doporučit  Smoke out - názory, cena, kde koupit, lékárna, je to za to?

Princip působení doplňku Intoxic

helmintů (červi) může vstoupit do lidského organismu s jídlem, a to prostřednictvím špinavé ruce, příbory. Předpovědět infekce nebo k prevenci téměř nemožné, to znamená, že od bot, nikdo není imunní. „Intoxic“ mohou být použity pro léčení onemocnění a jako profylaktické. Pokud se v lidském těle, alespoň jednou, byly objeveny červy a bez ohledu na to, jaký druh, je zde riziko sekundární kontaminace.

Typ červů se stanoví na základě výsledků analýzy biologických materiálů krve nebo stolice pacienta. „Intoxic“ může být použit před definovaného druhu škůdců, pokud symptomy naznačují, že tyto zdravotní problémy. Je účinný proti

 • Giardia,
 • roupy,
 • opistorchosis
 • skaridov
 • škrkavky,
 • toxocarosis
 • echinococcal.

Je pravidlem, že sběr a analýza biologických materiálů trvá dny a někdy i týdny, pokud je krev poslán do velkých laboratoří v menších sídlech. V době, kdy nemoc není potvrzeno, ale příznaky ukazují na přítomnost červů v těle, můžete začít užívat doplněk stravy „Intoxic“. Toxické účinky na lidský organismus, že nemá, ale pomáhá mu získat zpět:

 • eliminuje příznaky chudokrevnosti,
 • pomáhá normalizovat činnost gastrointestinálního traktu,
 • zvyšuje funkčnost slinivky,
 • aktivuje přirozenou obranyschopnost organismu.

A to i v případě, že napadení červy nebude potvrzeno v laboratorních studiích, léčba zranění „Intoxica“ přinese. Ve svých hostů o doplněk, pacienti si všimnout, že na pozadí podání těchto anthelmintických kapek, které významně zlepšily stav pokožky, vlasů, sliznice úst a dásní.

Jak udělat “Intoxic”

v návodu k použití anthelmintika kapky „Intoxic“ je podrobně popsáno na dávce, frekvenci a způsob příjmu. Ošetření jsou povoleny od 3 let věku. Dávkování následující:

 • děti do 6 let od 3 do 5 kapek, třikrát denně,
 • a děti ve věku od 6 do 12 let – 10 kapek dvakrát denně,
 • dospělé a dospívající – 10 až 15 kapek dvakrát denně
Doporučit  Nomidol - názory, cena, komentáře, oficiální stránky

.

Doba trvání léčby závisí na věku pacienta a počtu druhů červů nalezených v krvi nebo výkalech. Obecně se doporučuje pro děti od 3-týdenní kurz, a dospělé – nejméně 30 dnů. Děti 3-6 let je dost 10-denní léčebný cyklus se zcela zbavit parazitů a obnovení těla.

Dříve než kapky ředí vařené nebo prošel teploty vodní filtr místnosti. Aby se výrobek lépe na lačný žaludek 30 minut před jídlem. Děti a starší kapky mohou být doprovázeny lehké občerstvení – ovoce, šťávy s buničiny. Produkty s ochranným účinkem v tomto případě nebude fungovat. – budou bránit vstřebávání doplňku

Chcete-li přerušit průběh léčby nemůže. Pokud vynecháte čas, pak obnovit frekvenci, snaží se dodržovat obvyklé interval. Je důležité si uvědomit, že snížení intenzity symptomů naznačuje, že paraziti jsou zcela zničeny. Existuje riziko, že postižené tkáně byly vajíčka červů, které mohou způsobit sekundární infekci. Doba trvání kurzu pro každou věkovou skupinu, vypočtené na základě boje nejen s aktivními druhy parazitů, ale také jejich vejce. Je proto velmi důležité, aby se celý průběh léčby. Doplněk můžete to udělat, aniž by došlo k vážnému poškození rodinného rozpočtu.

Kontraindikace a možné nežádoucí účinky Intoxic

Jako u všech doplňků nebo doplňků, „Intoxic“, může způsobit nežádoucí účinky a mají řadu kontraindikací. Než začnete průběh léčby, je třeba zjistit nebo vyloučit přítomnost alergií na součásti kapek. Kromě toho jsou látky obsažené v dodatku, může způsobit nežádoucí účinky:

 • medvěd žlučníku – poruchy vyprazdňování (průjem nebo zácpa), způsobit nevolnost a zvracení,
 • šťáva z ovoce stromu jed je přírodní kyseliny a dlouhodobé používání nebo překročení doporučených dávek může způsobit vývoj žaludeční vředy,
 • Jungar Ferula je slabě jedovatá rostlina, která může způsobit otravu toxické, pokud podstatně vyšší dávky.
Doporučit  Bliss Hair - názory, cena, kde koupit, lékárnu, je to za to?

Koncentrace účinné látky v přípravku „Intoxic“ volena s ohledem na skutečnost, že pacienti bude vozidlo přesně podle návodu. Byly zjištěny případy předávkování a nežádoucích účinků.

Existuje celá řada kontraindikací pro anthelmintického doplněk „Intoxic“. Lékařští specialisté a vývojáři prostředky doporučují užívat jej s opatrností, jestliže jste následující zdravotní potíže:

 • vřed žaludku nebo dvanáctníku,
 • hepatitidy v akutní fázi nemoci,
 • poruchy střev,
 • intoxikaci na pozadí virové nebo mikrobiální infekce.

Kromě toho, že doplněk není vhodný pro těhotné a kojící ženy, děti do 3 let. V klinických studiích se kontrolní skupina nezahrnuje pacientů z těchto kategorií, princip působení doplňku na nich není sledována, údaje o účinnosti nebo poškození látek v ní není.

Ve svých poznámkách o doplňku „Intoxic“ Pacienti, kteří dokončili celý průběh léčby, známý nejen pro svou vysokou terapeutického účinku, ale také to, že pocítil sílu, jejich vitalita byly výrazně lepší, zlepšení stavu pokožky, chuť a náladu. BAD „Intoxic“ klinicky testována, což bylo prokázáno nejen svou účinnost v boji proti parazitům, ale i na bezpečnost při užívání v doporučených dávkách.

A
About Anežka Marešová 139 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*