Zprávy

Peruvian Maca – názory, cena, kde koupit, lékárna, je to za to?

V současné době lidé dávají přednost přírodní prostředky. Je pravidlem, že rostlinný produkt působí jako účinné jako léčiva, ale má méně vedlejších účinků. Jedním z takových nástrojů je Maca. názory na této rostlině říkají, že zvyšuje libido, dává sílu, uvolňuje velké množství potíží, včetně neplodnosti a impotenci. Je přírodní afrodiziakum.

Oblast distribuce
STYLE>
Peruvian Maca

Peruvian Maca pochází z jakéhosi Bug rodiny zelí. Roste na náhorní plošině v Peru a Bolívii, av severozápadních šířkách Argentině ve výšce 3500-4450 metrů nad mořem. Rostlina se pěstuje v Jižní Americe od starověku. Pouze v Peru výsadbu máky trvat až 50 ha. že se pěstuje na vrchoviny, vystavena ostrým poklesem teploty a snadno vydržet klima (včetně zmrazení). Při růstu na jiných půdách a za různých klimatických podmínek netvoří kořeny.

Rostlina je populární mezi místními obyvateli. Zde se používá v potravinářství a zacházeli s nimi s různými nemocemi. Zpracované Maca (stanoviska muži tvrdí, že po jedné zvýšenou účinnost a měl touhu sexuální vztahy, a pocity po pohlavním styku, jasnější) se nejčastěji používá jako biologicky aktivní přísady do potravin.

Chemické složení rostlin

Maca budete cenným kompozice, která obsahuje 60% sacharidů, 10% bílkovin, 8,5% vlákniny a 2,2% lipidů. Zvláště pozitivní vliv na lidské sexuality. Tohoto výsledku je dosaženo díky obsahu v kořenech specifických proteinů a živin nutných pro normální funkci těla. Složení maquis je obohacena aminokyseliny, mezi které patří: fenylalanin, arginin, tyrosin, histidin. Podílejí se na mnoho procesů v těle a jsou odpovědné za přenos nervových impulsů, které se zabývají libida a reprodukční funkce.

Jaké další cenné látky obsahuje Maca? Někteří lidé, mimochodem, přejděte na marnosti a neefektivnosti rostlin. Říká se, že po jeho přijetí nestalo v intimní oblasti nedošlo k žádnému zlepšení. Proč? Promluvíme si o tom níže. A i když jsme na vědomí, že Maca je bohatý na esenciální mastné kyseliny. Ty hlavní jsou linolová, palmitová a olejová. Přítomné v chemickém složení kořenových sterolů, taniny a Zannini, vitamínů (E, C, B12, B2 a B1) a minerálních látek (železo, vápník, měď, zinek, fosfor).

Kromě toho, kompozice rostlin obsahujících látky s vlastnostmi afrodisiakum. Alkaloidy rostlin má blahodárný vliv na urogenitální systém, a thiokyanáty a glukosinoláty mají protinádorový účinek.

Použití rostlin

Peruvian Maca (někteří lidé říkají, že po prvních týdnech užívání, zvýšená účinnost, pryč únava) jsou jedlé syrové, smažené, vařené a vysuší. Vysušit kořenů namočené po dobu několika hodin, a pak se vaří do měkka. Používá se k vaření obiloviny, džemy, šťávy a různých koktejlů. Listy rostliny se přidávají do čaje.

Kořen dotovaných válečníků pevnosti Inků a vytrvalost, a přispět tak k vítězství bitvy. Ženy v Jižní Americe používají Macu po dobu několika tisíc let zmírnit únavu, zvyšují vytrvalost a odolnost vůči stresu.

Vlastnosti kořeny se používají v lidovém léčitelství již déle než dva tisíce let.

Efekty na těle Peruvian Maca

Peruvian Maca (některé ženy říkají, že rostliny by měly být použity střídmě, v opačném případě se můžete dostat ztráta libida na nulu a ztratí veškerou svou energii) je nejsilnější afrodiziakum. Působí úplně na celém těle. Kořen se používá k obnovení energie a sílu. Doplnit je strava a výživa. Zařízení má pozitivní účinek při léčbě impotence a neplodnost. Má posilující účinek. Všechny výše uvedené, měl bych dodat, že Maca:

 • doplňuje nedostatek vitaminů a minerálů;
 • zpomaluje proces stárnutí buněk;
 • zabraňuje vzniku nádorů, včetně rakoviny;
 • posiluje oběhový systém;
 • zvyšuje ochranné funkce těla;
 • reguluje metabolické procesy;
 • normalizuje hormonální rovnováhu;
 • pomáhá překonávat stres, úzkost a deprese;
 • odstraňuje únavu a zvyšuje účinnost;
 • zvyšuje libido;
 • pomáhá budovat svalovou hmotu;
 • zlepšuje sexuální a reprodukční systém.

V souladu s tradiční léčitele, správné uplatňování rostlin pomůže nejen zbavit řady nemocí, ale i posílení imunitního systému, účinnost, pozitivní vliv na zdraví.

Indikace

Peruánský rostlina Maca se používá pro zvýšení sexuální touhy a zlepšit účinnost. Indikace je neplodnost u žen a poruch prostaty u mužů.

jíst zeleninu s chronické únavy a k normalizaci menstruačního cyklu. Částečně zmírňuje příznaky menopauzy a pomáhá bojovat proti nespavosti. Používá se podvýživě a amnézii. Mac užitečné období fyzické a duševní slabosti. Působí jako náhrada za anabolické steroidy, protože stimuluje růst svalové hmoty, aniž by se změnila hormonální rovnováhu.

Root dát zvířatům pro zvýšení plodnosti.

Kontraindikace

Peruvian Maca v bezpečí, protože prakticky žádné kontraindikace. Nicméně, lékaři varují, že byste neměli používat bylinu v případě individuální nesnášenlivosti. Zdržet se měla by se těhotné a kojící ženy, protože Mac je možné změnit hormonální pozadí.

V rámci uvedeno v návodu na dávkování se nevyskytují vedlejší účinky. V případě předávkování možných příznaků, jako je průjem, nadýmání, pocit bolesti břicha.

Maca pro muže

K čemu je Maca pro muže? názory říkají, že po jídle se objevila tato rostlina odolnost vůči stresu a zmizel impotence, tak to znamená, že pozitivní vliv na silnější pohlaví. Zvyšuje sexualitu. Reguluje produkci testosteronu. Zvyšuje libido, zlepšuje erekci, přispívá k delší pohlavní styk. Zvyšuje procento úspěšné koncepce, jakož i zlepšuje kvality spermatu, a stimuluje pohyblivost spermií.

kořenová zelenina by měly být konzumovány, pokud:

 • prodloužena nervové napětí;
 • snižuje účinnost;
 • nestabilní erekce;
 • předčasná ejakulace;
 • onemocnění močových orgánů;
 • obtíže otěhotnět.

Peruvian Maca je široce používán v oblasti sportovní výživy. Podle některých sportovců a trenérů, doplňky na bázi rostlin dělají efektivnější cvičení, obnovit síly, zvýšení vytrvalosti a pomáhají budovat svalovou hmotu.

jsou široce používány následující léky s přídavkem kořene: Masa na teď, „Viagra Maca“ (Maca). Názory tvrdí, že to může výrazně prodloužit pohlavní styk a špatný „Poppy atmosféra“.

Nejsilnější terapeutický účinek je kořen. Prášek a výživové doplňky s extraktem z máku, mají nižší koncentraci a méně účinný. Zachovává své vlastnosti Maca prášku (surový organický).

Jak se závod

Zkušení lidé říkají, že Maca (vlastnosti, názory, aplikace je popsáno výše), aby se dosáhlo největší účinek by měl být konzumovány ve své surové formě, ale nejčastěji je prodáván ve formě suchého prášku.

Root je schopna zrychlit tep, takže jeho použití začíná s malými dávkami. Pro prevenci, trvat 1 až 3 lžičky prášku denně. Pokud se zařízení používá v komplexní terapie, norma je 10-12 g na den. Znamená vzít za šest dní a sedmý pauzu. Celý kurz – tři měsíce. Před re-chodové dát své tělo odpočinout několik měsíců.

Prášek pro perorální podávání přidán do nápoje a potraviny. Je-li zařízení používá jako afrodisiakum, používá se dvě hodiny před pohlavním stykem.

Peruvian Maca: stanoviska

Tento závod přinesl mnoho různých názorů. Někdo tvrdí, že prášek z Maca pomáhá řešit problémy s potencí. Kromě toho lidé těžil z lepšího zdraví, zvýšená vitalita, libido. Řekněme, že jsem zapomněl na stres a pohlavní styk se stala živější, a sex se stala častější. Zvýšená provozuschopnost. Zvýšená vitalita a imunita. Mnoho homeopaté tvrdí, že elektrárna je bezpečná a nezpůsobuje vedlejší účinky.

Zároveň někteří lidé zjistí, že Maca (názory na něj, takže je i negativní) ne vždy dává požadovaný výsledek. Některé z těchto osob necítil žádnou změnu v intimní sféře ani po měsíci kurzu. Takoví lidé tvrdí, že účinnost se nezvýšila, a myslím, že to je další „rozvod“. Existují lidé, kteří po požití prášku byla bolest hlavy, ospalost byla pozorována ztráta vitality a libida. Co můžete říci o tom? V hlavních příznivců alternativní medicíny se vztahují k individuálním charakteristikám každého člověka a netolerance k lidem jakýchkoliv složek v kompozici.

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *