Zdraví

Raspberry Ketone – názory, cena, kde koupit, lékárna, je to za to?

Popis produktu

malinové ketony jsou třída fenoly chemická sloučenina (organických molekul, rostliny), extrahované z červených malin. Je ketony, které dávají charakteristický malinové aroma, ale proto, že tyto sloučeniny jsou široce používány jako ochucovadla v potravinářském a kosmetickém průmyslu. Ale malina ketony (Raspberry Ketones) je nejen chutí! Vezmeme-malina ketony jako doplněk stravy, jak je doporučeno k tomu Dr. Oz budete moci zvýšit spalování tuků schopnost vašeho těla díky integrovanému účinky na různých fyziologických procesů.

Co je malina keton?

Po staletí lidé používali maliny, a to nejen na jídlo, ale také pro lékařské účely. Stejně jako jeho oblíbené příbuznými, jahody a borůvky, maliny obsahují velké množství zdravých ingrediencí. Unikátní aromatické a chuťové vlastnosti bobulí spojených s malinovou ketonu (také známý jako 4- (4-hydroxyfenyl) -2-butanol), která se nachází pouze v malin a široce používané jako aromatická látka v parfémových a potravinářského průmyslu.

Ponoří do vědy Raspberry Ketone

studie ukázaly, že malina ketony může pomoci při spalování tuků. V jednom experimentu myši krmené vysoce kalorické potraviny s přídavkem malinové ketony. Po 10 týdnech bylo zjištěno, že přidání malinové ketony zabránit hromadění subkutánní a břišní tuk, a také chráněny játra z tukové infiltrace. Tato akce ketony je velmi prospěšné, protože břišní tuk (tuk, který vede ke vzniku velkého břicha i „hubený“ lidé) je přímo spojena s komplikací spojených s obezitou, jako je metabolický syndrom, diabetes a onemocnění koronárních tepen, a to i v nepřítomnost konvenčních rizikových faktorů. Bylo prokázáno, že abdominální obezita urychluje rozvoj aterosklerózy, bez ohledu na věk, celková hmotnost a množství podkožního tuku. Tak, malinové ketony vám pomohou získat dobré kondici a zlepšit zdraví.

Jak fungují Raspberry Ketone?

malinové ketony mít na těle různých akcí, které vedou ke ztrátě tuku:

  1. Zvýšení uvolňování tuku z tukových zásob (proces zvaný lipolýza).
  2. zvýšit výdej energie stimulací termogeneze v hnědé tukové tkáni.
  3. Podněcovat spalování tuků.
  4. Zvýšení hladiny hormonu adiponektinu.
  5. inhibují syntézu tuku, zatímco přebytek fruktóza (cukr) a zabránit hromadění tuku.
  6. zabránit absorpci tuku.

Zvláštní zájem je účinek malinovou ketonů na hnědé tukové tkáně a adiponektinu.

hnědá tuková tkáň Raspberry Ketone

hnědá tuková tkáň je tuková tkáň, která vytváří teplo namísto zvýšení tuku. Dříve se předpokládalo, že hnědý tuk ve významném množství pouze u hlodavců a kojence. Nicméně, to bylo v poslední době prokázáno, že dokonce i dospělí lidé mají metabolicky aktivní hnědé tukové tkáně, které mohou být stimulovány. Takže hnědý tuk se objevil ve středu výzkumů procesů obezity a, s největší pravděpodobností, budeme brzy vědět hodně o tom. V této souvislosti je zajímavé, že malinové ketony vyvolat zvýšení nákladů na energie vyrobené hnědé tukové tkáně. Čím větší je vaše schopnost spálit přebytečné kalorie (zvyšováním nákladů na energie), tím větší je šance na pád nechtěné liber.

Adiponektin je hormon, buňky mléčné

Tukové buňky jsou často považovány za přebytečné kalorie. Nicméně, tukové buňky také vylučují některé hormony, a to jak kladných i záporných (v závislosti na umístění tělesného tuku). Jedním z užitečných hormonů vylučovaných tukových buněk je adiponektin. Adiponektin byl objeven relativně nedávno, že je produkován tukovou tkání, významné množství je přítomen v krevním oběhu a ovlivnit stav. Adiponektin zvyšuje citlivost na inzulín, snižuje množství glukózy v krvi, a snižuje hladiny triglyceridů, a navíc podporuje spalování tuků. Nedávné studie ukázaly, že kromě těchto vlastností, které adiponektin snižuje riziko vzniku diabetu, vysokého krevního tlaku a aterosklerózy, má protizánětlivé a antikarcinogenní účinky.

Ve skutečnosti, břišní tuk způsobuje metabolické a kardiovaskulárních chorob prostřednictvím snížení úrovně adiponektinu. Vzhledem k nízké úrovni adiponectinu u obézních lidí vyvinout inzulinové rezistence, diabetu a kardiovaskulárních onemocnění. Hladina adiponektin byl nepřímo úměrný stupni obezity znamená, že čím nižší je hladina adiponektinu, vytvoří se více tuku.

Je zajímavé, že cvičení, které jsou důležité pro zdraví, také zvyšuje hladinu adiponektinu. Význam adiponektinu může být posuzována na základě návrhů, aby byl biologický indikátorem zdravotního stavu a provádět léčebné zásahy, když je nedostatečná. Předpokládá se, že adiponektin nebo intervence ke stimulaci produkce adiponektinu může mít terapeutickou hodnotu při potlačení bolestivých stavů spojených s inzulinovou rezistencí – inzulin-dependentní diabetes mellitus a obezity. To znamená, že schopnost malinovou ketonu zvýšená produkce adiponektinu bezesporu může přinést velký přínos pro zdraví.

Metoda aplikace

Užívejte jednu kapsli dvakrát denně nebo podle pokynů svého lékaře.

Varování Raspberry Ketone

Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, světlem a vlhkostí.

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *