Smartwatch A1 - sledujte, kde koupit nejlevnější, jak to funguje?
Zprávy

Smartwatch A1 – sledujte, kde koupit nejlevnější, jak to funguje?

Popis

SmartwatchA1 (W8) – levné chytré hodinky

SmartwatchA1 je další skvělý chytrý hodinky segmentu levné. Další název modelu Inteligentní hodinky W8. A1 chytré hodinky osloví fanoušky Apple, a na rozdíl od modelu GT08 mají ještě větší podobnost se slavnou „Apple“ značku. Smart hodinky W8 mají právo, přesně stejné jako Apple hodinky, stejně

jako Umístění tlačítka hodin A1 je stejná jako „Apple“. SmartwatchA1 mít dobrý design a stejnou funkcionalitu.

A1 chytré hodinky – recenzi

SmartwatchA1 je vyrobena z kovového tělesa, natřen vysoce kvalitní trvalou povrchovou úpravou. Přístroj je k dispozici v následujících barvách: černé a stříbrné. Popruhy na gadget jsou černá, červená, zelená, modrá a bílá. Skříň zařízení má obdélníkový tvar, s lehce zaoblenými hranami. Přístroj je vybaven jedním fyzické tlačítko umístěné na pravé straně skříně, nad středem, stejně jako Apple hodinky. Tlačítko modelu A1 se točí, ale rotace je pouze dekorativní. Když stisknete tlačítko pro zapnutí / vypnutí hodinky a také zapnout zobrazení / vypnutí obrazu.

Na levé straně těla gadget má zástrčku bezpečně pokrývá USB konektor pro nabíjení inteligentní hodinky. SIM karta a paměťová karta jsou umístěny pod zadním krytem přístroje je vyroben z plastu. Chcete-li odstranit kryt, musíte připojit svůj prst nad římsou s jednou rukou.

Náramek Inteligentní hodinky W8 dostatečně flexibilní, vyrobený z měkké a příjemné na dotek silikonu. Popruh je velmi odolné a spolehlivé. To není snadné zlomit. Jak již bylo zmíněno, spona je vytvořena přesahem a má bezpečné upevnění. Libovolně náramek vrátí zpět.

SmartwatchA1 – funkčnost

Hovory – SmartwatchA1 může být použita samostatně, instalací SIM karty v gadget. To znamená, že chytré hodinky stala plnohodnotným SmartWatch na ruce, s nímž můžete volat, a tedy přijímat příchozí hovory, SIM hodin.

SMS . – stejně jako jakýkoli smartphone, chytrý hodinky W8 natož posílání SMS zpráv, nemluvě o příjem a čtení je od ostatních účastníků

Zobrazuje čas . SmartwatchA1 je ještě i hodinky. A pro zobrazení času na zařízení ve výchozím nastavení jsou předinstalovány tři různé displeje. Můžete si vybrat podle chuti. Mimochodem, tam jsou řemeslníci, kteří pereproshit gadget, nastavit zcela nový displej

zobrazující čas.

FOTO DISPLAYS

Poznámka . Smartphone – smartphone, hodinky hodiny. Ale přesto, jehož hlavní funkcí je inteligentní hodinek je přijímání oznámení z různých aplikací na váš smartphone. V režimu párování, SmartwatchA1 s mobilním telefonem přes Bluetooth, budete dostávat oznámení o všech příchozích hovorů z mobilního telefonu. Také dostanete upozornění SMS, první řádek, který lze číst jen při pohledu na hodiny. A instalace speciálních mobilních aplikací pro chytré gadget s názvem BT Notifier chytré hodinky smart watch W8 obdrží oznámení o naprosto všechny aplikace v telefonu.

Fitness funkce. Pozor chytré hodinky W8 jsou téměř všechny funkce fitness trackerů. Tento krokoměr, a počet spálených kalorií. Kromě toho je monitorování a spánek sledování sedavý způsob.

Kalkulačka – gadget má zabudovaný-in kalkulačku. A když už nic jiného, ​​můžeme dělit, násobit, sčítat a odčítat čísla pomocí mazaného zařízení přímo ze svého zápěstí.

Rekordér – chytré hodinky W8 obdařen hlasový záznamník. Aby bylo možné ji používat, nezapomeňte nastavit paměťovou kartu zařízení si své nahrávky na videorekordéru.

Kalendář je vhodnější aplikace ve svém inteligentní gadget. Když kalendář je doslova i obrazně po ruce, si nenechte ujít významné události ve svém „kalendář“.

Multimedialnych – na SmartwatchA1 můžete nastavit více alarmů. Můžete je použít jako probuzení v dopoledních hodinách, a jen jako připomenutí.

Audio a video přehrávač. Inteligentní hodinky smart W8, můžete použít buď pro ovládání hudby na smartphonu nebo poslouchat hudbu soubory sami hodin. Současně můžete poslouchat hudbu prostřednictvím reproduktorů hodin, nebo připojením přes Bluetooth na reproduktoru nebo sluchátek Bluetooth. Také toto zařízení umožňuje zobrazit videa v některých formátů přímo na jejich zápěstí.

Ovládací kamera telefon . Jednou z funkcí

chytrých hodin A1 je vzdálený telefon s fotoaparátem, připojený přes Bluetooth. To může být užitečné například vykonat chrliči, natáhl ruku co nejdál od sebe.

Anti – ztratil – nebo funkce Antipater. Užitečnou funkcí pro ty, kteří sledovat telefon A1 vám nedovolí ztratit svůj smartphone. Koneckonců, když anti-ztracené, hodinky budou při vyjímání ze synchronizovaného smartphone po dobu delší než 10 metrů pípnutí.

Shrneme-li, můžeme říci, že SmartwatchA1 (W8) je skvělá volba levného chytré hodinky. Mají roztomilá designem a má širokou škálu funkcí.

W8 Inteligentní hodinky – vlastnosti:

CPU: MTK6260A 364 MHzПамять: Provozní 128 MB + 64 MB interní. K dispozici TF paměťovou kartu až 32 Bakran: 1,54“TFT HD 240 * 240 pixelaspect: 2G; Bluetooth 3.0; GSM 850/900/1800/1900 MHzsim karty: micro sim cardКамера: 1,3 Mrhanky: Podávání (Russian – vybavená), fitness tracker: krokoměr, počítání kalorií, sledování sedavého způsobu monitorování kvality supoderica: Audio: MP3, MP4 Video: AVI , Foto: JPG, ze PNGФункции: volání, SMS a upozornění na volání, SMS, všech aplikací; Internet 2G; audio a video přehrávač; Fotoaparát; multimodeling; anti-ztracené, kalkulačka, kalendář, záznamník, ovládat smartphonu fotoaparát, atd Baterie: 350 mAh Li – polymer accumulationtraits OS: Android (plné), IOS (plné)

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...