Smartwatch V8 - sledujte, kde koupit nejlevnější, jak to funguje?
Zprávy

Smartwatch V8 – sledujte, kde koupit nejlevnější, jak to funguje?

Ahoj všichni. Dnes povím a ukážu, rozpočet chytré hodinky „Smartwatch

V8“. Říká se, že tyto hodinky jsou replikou veškerého známého Apple …

Důvod, proč jsem tyto hodinky, velmi jednoduchý. Vždycky jsem si chtěl koupit chytré hodinky, ale nevěděl, zda je či není. Tato volba mi bude vyhovovat ve svém rozpočtu, díky němuž jsem v podstatě byl schopen

konečně vidět a pochopit, co generální „chytrý hodinky“. A vzhled byl docela dobrý a líbilo se mi to.

Barvy jsou různé. Líbilo se mi červené zlato případ.

Packaging

Hodinky jsou zabaleny do náměstí box. Uvnitř leží na pružném podkladu, pod kterým se skrývá veškerý hardware.
Překvapivé je, že prodávající Balíčky velmi pěkné hodinky, dávat jim červený přívěsek a děkuji vám karty a žádost opustit krásný recenzi
maličkost, ale pěkné obsah
balení:.. Hodinky s baterií , MicroUSB kabel, uživatelská příručka, ochranný film.

Vzhled

žádné stížnosti. Mám rád všechno. Není volná, ale něco uvnitř visí ven a to je fakt.

Na jedné straně je útržek. pod kterým se nachází otvor pro kabel MicroUSB. Nad ním je malý kulatý otvor mikrofonu. Pod několika otvory pro reproduktor.

na druhé straně jednoho tlačítka. Include / vypnout hodiny. Také se používá k odemčení hodin. Spinning, ale pouze pro dekorací, to znamená, že například pro procházení menu tak. – to je nemožné

Top sklo (původně vložený ochranný film + další součástí balení). Pouzdro je z hliníku. Zadní kryt je vyroben z plastu.

popruh je pryž.

Pod zadním krytem se skrývá dva sloty: jeden pro kartu SIM a microSD. Baterie: Li-po 350mAh

.

Další fotografie:

Specifikace:

CPU: 533 MHz MTK6261
Paměť:. 32M + 32 M.
TF karta: Podpora max 32GB TF karta
Displej:.. TFT LCD displej
Screen rozlišení:. 240 * 240 pixelů
Bluetooth: Ver. 3,0
fotoaparátu: 0,3 M
baterie: 350 mAh

Hlavní vlastnosti:

Network:. GSM / GPRS 850/900/1800/1900
SMS: obdrží SMS, Bluetooth (pouze pro Android)
Zábava:. MP3, AVI, bluetooth přehrávání hudby.
displej: 3 způsoby, jak ukázat zobrazení hodin

krokoměr
Again:. „připomínkou, aby se v průběhu pobytu v pořádku“, monitoring spánek, střelba
. Ostatní: budík, kalendář, stopky , kalkulačky, atd
Bluetooth (pouze pro android telefon): oznámení WeChat, Whatsapp, Facebook, včasných informací, atd.

. Jazyk: anglicky, rusky, španělsky, arabsky, hebrejsky, ukrajinské, italština, francouzština, turečtina, holandština, němčina, portugalština

No, v zájmu

Displej: vynikající. Vše je jasně vidět. Snímač není kočárek. Dotek se spustí okamžitě. Uzamčené neviděl.

Dial: trojici. Chcete-li přepnout na jiný, že ho prostě dotknout.

jednou odemčené, uvidíte hlavní okno (desktop).

Vlevo dole je tlačítko „Menu“ (fotka bude samostatně). Také v nabídce můžete zadat posunutím prstu po obrazovce doleva. Chcete-li ukončit, je třeba kliknout na tlačítko pouze na pravé straně.

Vpravo

dole je tlačítko „jména“. Dává možnost pro vstup do telefonního seznamu.

ikona “call”: vstoupit do otočného ovladače. Psát pohodlně na tlačítko prst zasáhne.

Icon “message”: vstoupit do menu SMS.

Můžete napsat zprávu, ale je to velmi nepohodlné. Klávesnice má polovinu obrazovky a stiskněte tlačítka někdy nefunguje. Spokojen s přítomností ruského jazyka.

hovory: můžete volat a přijímat hovory pouze čipové hodinky, vkládání do nich kartu SIM. S tímto, budete slyšet volajícího přes hlasitý, bude ulice bylo těžké slyšet a dát hodinky k uchu, tím větší je reproduktor. Vypadá to divně, ale je to možné. Můžete také použít hodinky jako Bluetooth headset pro váš smartphone
SMS ve tvaru:.. Stejně jako u hovorů, můžete přijímat nebo odesílat SMS přes SIM kartu v hodinách nebo přes Bluetooth přes telefon

Menu:. Existují tři Windows, jehož prostřednictvím změn nabídky a hodiny ve středu zůstávají na místě

V nastavení telefonu můžete nastavit ruský jazyk. Rozhodně a.

Uživatelské profily:

log
Call:

Bluetooth:. Odpovědná za spojení s dalšími zařízeními

Existují aplikace, které vyžadují vyrovnání s smartphone. K tomu je třeba nainstalovat program BTNotifications. Neudělal jsem to, ale po přečtení recenzí, mohu říci, že s pomocí této aplikace je možné získat nějaké upozornění na hodinky: WhatsApp, Facebook atd napsat, že tam je i zmínka o vytažení stylusu v . Galaxy Note
Také BTNotifications nezbytné, pokud chcete použít „dálkové snímání“: aplikace, která vám umožní přenášet snímky z fotoaparátu smartphone ke kameře a zaujmout svými obrázky.

přijímání nebo vysílání volání, telefonní seznam, smartphone, atd. Je k dispozici a žádná aplikace.

“Anti ztracené” zprávy.

Kalendář: obvyklá. Celý měsíc se vejde na obrazovce. Pohodlné a dobře, že není potřeba procházet týdnů v období jednoho měsíce.

Alarm: hlasité a vibrační

.

Krokoměr: práce. Kroky věří není ideální. Došlo k chybě. Neměl jsem krokoměry, srovnat, bohužel, nic. Ale mohu říci, že tento krokoměr jsem počítal 60 kroků za 31 sekund … když jsem jen zamával.

„Reminder“: připomínkou, aby se v průběhu pobytu pokuty. Pokud máte sedavé zaměstnání, pak uvedení určitý časový interval, hodinky budou vám připomněl, že je čas vstát a protáhnout. Například, myslet na pár

cviků každou hodinu. O minutu se podívat do dálky: relaxační oční svaly. Půl minuty na jemnou masáží pro oči. Minutové intenzivní sit-UPS. Minute intenzivní kliky (při práci se to dá udělat ze stolu). Alespoň výmluv – více podniků. Obecně platí, že připomínky jsou užitečné!
aplikace nemusí pracovat s krokoměr.

“time Monitoring”: hodnotí kvalitu spánku. Spustit, výsledek je jen „dobré“, ale intenzivně mávat hodiny v důsledku změn na „chudé“. Vidíte, výsledek závisí na tom, jak často budete vyhodit a zase v mém spánku.

karta Memory hodinky vidět pravidelně:

Hudba: můžete ho slyšet z paměťové karty přímo z vašeho zápěstí. Zvuk je hlasitý. Můžete také ovládat základní přehrávač telefonu nebo přehrávat hudbu přímo z vašeho zápěstí.

Rekordér: špionážní funkce:)

fotoaparátu: můžete pořizovat snímky s rozlišením až 640×480 nebo 320×240 natáčení videa. Nic zvláštního na tom, kvalita odejde hodně být požadovaný. Někteří napsal, že by bylo lepší, to neexistovalo, neboť kvalita haraburdí, a podívat se, údajně kořist.

Možná, že je vše:)

Závěr: no, to je zajímavá věc, vzhledem k tomu, že jsem to nebyl. Stejně jako funkce, aby se v průběhu pobyt pokutu. Pokud budete jíst v čase, například každé 3 hodiny, tato funkce bude sloužit jako připomínka, že je čas k jídlu. A tak, aby tělo v tónu, po hodině sezení práce – velmi dobré připomenutí. Krokoměr, snad zbytečné mávat může a posezení, a pak říká: „Oh, podívejte se, co jsem našel.“
Podívejte se na ženské ruce je trochu masivní, ale líbí se mi to.
Celková délka: 26,5 cm
Minimální zip na štítku, 19,5 cm, a maximální je 24,5 cm.
Měřeno od vrcholu, takže je třeba brát v úvahu tloušťku těla a jeho kolmost, což znamená, že hodinky není dokonale těsné, jako jsou popruhy, které jsou připojeny k rameni.
zápěstí 15cm na připevnit na poslední jamce. Bude sedět a nebude vyvíjet tlak, ale cítím pohodlněji, pokud byl uloven na předposlední jamce.

p.s. vážně, jak jsem to pochopil není skutečné Smartwatch V8 a kopie původního GT08. Některé funkce chybí nebo jsou omezeny. Proto je cenovka je takhle =)

Potap rozhodl k účasti na focení:
selfie:
pak odpočíval, zatímco hostitelka napsal recenzi kraju Díky za sledování.

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...