Potenciál

Titan Gel – názory, cena, kde koupit, lékárnu, je to za to?

„Titan gel“ ( „Titan gel zlato“ (Titan gel zlato -. „Zlatý“) maziva, který je umístěn u výrobce jako prostředek pro zvýšení citlivosti penisu, ke zlepšení erekce a poskytují další pohodlí při těsném kontaktu četné falešné webové stránky prodejci padělků představil spotřebitele k záměně o vlastnostech doplňků, slibný nárůst o člen 5-7 cm v několika měsíci. Tato situace vážně ohrožuje prodejce originálního výrobku .

Složení a vlastnosti komponent Titan Gel

“Titan gel” je k dispozici ve zkumavkách o objemu 50 ml. Je rosolovitá průhledné látky. Nelepí, snadno smýt vodou. Doba použitelnosti je 2 roky.

v návodu k použití intimních gelů “Titan gel” a “Titan Gelium zlato” je skládá z následujících složek:

 1. Báze, pomocné látky, mentol.
 2. hyaluronát, kyselina jantarová. Urychlit krevní oběh, stimulují metabolické procesy, zvýšit hustotu a pružnost pokožky.
 3. výtažky z květů a listů verbéně, stejně jako ovoce jahody. Mají protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti.
 4. OL>

  V „Titan gelu zlato“ je koncentrace kyseliny jantarové a kyseliny hyaluronové je zvýšená.

  Vlastnosti složek složek gelu:

 • Enhanced průtok krve do penisu a zvýšení účinnosti;
 • Zvýšení pružnosti tkaniny člena, zvýšení citlivosti hlavě;
 • Ochrana před bakterií;
 • zrychlení regenerace buněk.

Účel a způsob použití Titan gelu

Lék “Titan gel”:

 1. nabízí komfortní skluz při tření a provádět manuální cvičení pro zvětšení penisu (jelqing), třídy S nebo čerpadlo, zatímco nosí zařízení extender.
 2. Tvorba živější pocity zvýšením citlivosti na hlavu penisu.
 3. zvýšení tonu penisu v důsledku hydratační účinek a stimulovat buněčnou obnovu.

V prohlášení poukázal na to, že „Titan gel“ není antikoncepční prostředek, je zapotřebí, aby další opatření na ochranu před těhotenstvím. Kontraindikace a vedlejší účinky, s výjimkou pro individuální nesnášenlivosti složek není stanovena.

Výše ​​uvedené údaje přímo s obal „Titan Gel“, od původního výrobce. Efekt zvětšení penisu, a to zejména o 5-7 cm, jak co se týče reklamy na stránkách, které nejsou prohlášeny . true nebo false takové sliby – je odpověď zřejmá: penis roste z pravidelného cvičení . Původní „Titan gel“ umožňuje výkon, chrání kůži před poškozením, umožňuje snadnější protažení corpora cavernosa a tunica albuginea, zabraňuje tvorbě hematomů . Kromě toho, konečný výsledek závisí na individuálních vlastnostech organismu. Pro použití „Titan gel“, pro zvýšení „samčí důstojnost“ je zbytečné, jakož i k šíření jiný krém nebo mast. Tyto nástroje mají své výhody a nevýhody, ale zvýšit velikost člena samy o sobě nemohou.

Přečtěte si více o „zázračné“ prostředky pro zvětšení penisu říká lékař urolog-androlog Hizriev Khizri Zakirovich

Způsob použití maziva: „Titan gel“ se aplikuje na penis nebo na horní části kondomu před pohlavním stykem. Při použití speciálních zařízení by se měly řídit pokyny. Naneste jemným pohybem od kořene k hlavě (to je také možné zachytit).

Po nanesení gelu penis vypadá normálně – žádné zarudnutí a otok. Tam je nepatrný chladicí účinek, je světlo aroma citronu. Sex stává vibrující při pravidelném používání kůže turgoru penisu (napěťového stavu membrány živých buněk) se zvyšuje, takže použití gelu, samozřejmě.

Kde koupit originální doplňky stravy Titan gel

V lékárnách “Titan gel” není určena k prodeji . Rezervovat zaručený originál produkt pouze prostřednictvím oficiálních internetových stránkách prodávajícího:. Hendels.ru

padělky prodával na mnoha jedna strana stránek, a také na “aliexpress” . Na webových stránkách „ru.titangel.com“ volá sám jediným oficiálním prodejcem o „Titan gelu“, stejné informace na webové stránce „titan-gel-official.ru“ a několik podobných. To představuje spotřebitelský zmatek, pokud jde o místo nákupu a výrobě původního výrobku.

& nbsp;

naskenované potvrzení o léku, který je obvykle umístěn na prodejní zdroje jsou také k dispozici. Z tohoto důvodu, to je neznámo jak „Titan gel“ efektivní a bezpečné. Na stránkách titanqel.ru (z nějakého důvodu namísto písmeno g v názvu značí q), umístí sebe jako oficiální distributor gelu „Titan gelu zlata“ umístěn certifikát, zdravotnické a epidemiologické závěr a pár průkazů způsobilosti cizí jazyk. Nicméně, žádný z nich číst, zvětšení obrazu je nemožné dospět k závěru, že symboly jsou výplach očí. Tam si můžete přečíst a falešné hodnocení lékařů. Fotky od „odborníků“ ne vždy odpovídají skutečným lidem.

Kontakty pro komunikaci s prodejců nebo výrobců „Titan gely“ také není na libovolné webové stránky-landing page . Požadavek na výrobek navrhuje provést prostřednictvím online formuláře nebo požádat o zpětné volání. To znamená, aby se dotazy a stížnosti od spotřebitelů tito distributoři nebyl původně v úmyslu.

Pokud jde o cenu obou „Titan gely“ na všech místech je jednou – 990, jako všechny „zázračných produktů“. Kromě toho se ukazuje, že se jedná o jedinečnou událost, ale jejich skutečná hodnota je 1980 RUB stejné informace jsou obsaženy na zdrojích, prodej protějšky, „Fallston“, „Dominator“ a podobných doplňků.

Trade „zázračné léky“, které slibují nereálné zvětšení penisu, nebývalý nárůst potence a další mýty – velmi výnosný obchod podvádět nic netušící lidi. V Číně se nakupují levnou tuk neznámého původu (lahvového z jednoho sudu), balené, agresivně na trh. Koncový uživatel je buď spokojen s placebo efektem, nebo truchlící nad ztracené peníze, protože nikdo nebude vracet. Obrátit se na soud v případě zranění osob, a to i bezvýsledně. – žalovaný prostě neexistuje

Rozdíl originálu z falešné Titan Gel

LLC “Handel” upozorňuje spotřebitele, že více než 80% prodává v internetových “Titan gely” jsou padělky . K identifikaci podvod, volajícího v reakci na žádost zaměstnance, se doporučuje položit několik otázek:

 1. O zemi a výrobcem.
 2. O možnosti poskytnout podklady pro produkt. Kromě certifikátu musí být faktura účtována distributorovi výrobcem.
 3. O telefonní číslo pro komunikaci.
 4. O možnosti dodávky Express.
 5. OL>

  LLC „Handel“ reaguje pohotově se stížnostmi a dotazy spotřebitelů. A pošle kupujícímu veškeré doklady prokazující původ a bezpečnost gelů.

  Tipy, které vám pomohou přesně rozeznat originál od padělku

  Chcete-li odlišit padělek od originálu, “Handel” doporučuje věnovat pozornost následujícím nuance:

 • výrobky prodávané pod značkou „Titan gelu“ se vyrábí pouze v Rusku, a to v Číně, USA, Japonsku, psaný na různých místech;
 • Prostředek neobsahuje stimulanty a afrodisiaka;
 • Krabice by měla být pokryta ochranným filmem. Kromě čárovým kódem a logem obsahuje informace o jméno a kontaktní údaje výrobce a dodavatele, přijímání pohledávky;
 • Doba použitelnosti a číslo šarže jsou umístěny na švu trubky musí souhlasit s údaji na poli;
 • Trubky a stropy by měly být černé. Bílá barva padělky jen.

Recenze Titan Gel

Alexander, 26 let: „užili jasné pokyny na webových stránkách – rozmazané kohout podle pravidelného jízdního řádu Žádný výsledek byl zaznamenán: ne erekci nezlepší, ani velikost nezvýšila rozvést všechny sliby na barevné stránky.. nebo padělání poslal. – nevím, “

Valera, 34: “Titan gel” – obvyklý tuk, ale cena je z grafů. Člen se nezvýšila, není nijak zvlášť nadšený, spíše je přítomen chladící efekt. Analog může být levnější koupit 3x. Recenzí zvýšení velikosti od několika cm. – registrováno, pane “

Závěr Titan Gel

„Titan gel“ – konvenční mazivo bez navýšení o velikosti členských vlastností podle na obalu. Mnohé z těchto složek složení schází na obvyklých hydratační pleťové masky. Aby se nestali obětí podvodu a nebýt zklamaný z nákupu, měla by být větší zájem o původu produktu a alespoň trochu znalostí anatomie penisu.

Expert siteBozhko Svetlana Horinouchi v roce 1998 na Lugansk státní lékařské univerzity na specializované „lékařské činnosti“. Koná 4x opakovací kurz, naposledy v roce 2017, má první kvalifikační category.Experience lékařské praxi po dobu 23 years.Profile

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *