Uniderm – názory, cena, kde koupit, lékárna, je to za to?

[Celkem:    Průměr: /5]

Asi každý alespoň jednou za život setkání s kožními chorobami. Nejčastěji se pro rychlé řešení problémů spojených s onemocněním kůže, lékaři doporučují užívání drog kortikosteroidy série.

Taková léčiva obsahují léčivo Uniderm vyráběného ve formě masti nebo krému pro místní aplikaci s různými koncentracemi účinné látky a roztoku pro použití na poškozenou kůži.

V tomto článku se podíváme na to, proč lékaři předepisují Uniderm, včetně návodu k použití, analogů, a cenou léku v lékárnách. Skutečné hodnocení lidí, kteří již používají Uniderm si můžete přečíst v komentářích.

Složení a způsob vydání

Krém pro vnější použití 0,1% bílý nebo téměř bílý.

klinicko-farmakologické skupina: kortikosteroidy pro lokální aplikaci

.

Jak se používá z roku Uniderm?

Použití pro léčbu léčiva Uniderm se doporučuje v případě, že z následujících chorob:

 • dermatózy různé etiologie, doprovázený zánětem a svědění kůže, které jsou citlivé na léčbu kortikosteroidy série.

Krém je určen pro vnější použití – to je aplikováno na oblastech postižených kůži jednou denně. Délka léčby stanovena ošetřujícím lékařem Wondermom: záleží na reakci organismu na léčiva, v přítomnosti nebo v nepřítomnosti nežádoucích vedlejších účinků a závažnosti léčebného účinku léčiva

.

farmakologického účinku

Glukokortikosteroidy pro vnější použití. Má protizánětlivý, antipruritika a antiexudative účinek.
mometason (a jiné GKS) indukuje uvolňování proteinů, které inhibují fosfolipázy A2 a je známý pod názvem lipocortin, které ovládají biosyntézu těchto mediátorů zánětu, jako jsou prostaglandiny a leukotrieny inhibicí uvolňování jejich společného prekurzoru, kyseliny arachidonové.

Návod k použití

Pro ty, kteří používají Uniderm, návod k obsluze říká, že je určen k vnějšímu použití.

 • Tenká vrstva krému Uniderm aplikován na postiženou kůži 1 čas / den.
Doporučit  Luray Bustier - názory, cena, komentáře, oficiální stránky

Doba trvání léčby je určena jeho účinnosti a snášenlivosti u pacienta, přítomnost a závažnost vedlejších účinků.

Kontraindikace Uniderm

užívání drog v těchto případech:

 • tuberkulózu;
 • syfilis;
 • akné rosacea;
 • periorální dermatitida;
 • bakteriální, virové (způsobené herpes simplex typu 1 a 2, virus varicella zoster), nebo houbové infekce kůže;
 • postvakcinační reakce;
 • děti do věku 6 měsíců;
 • těhotenství (léčení rozsáhlých oblastí kůže, dlouhodobé léčbě);
 • laktace (použití ve vysokých dávkách nebo po dlouhou dobu);
 • přecitlivělost na lék.

S opatrností by měl být lék používán na obličeji a v záhybech kůže, s obvazem a při aplikaci na velké plochy kůže a / nebo při dlouhodobé léčbě (zvláště u dětí starších než 6 měsíců).

Vedlejší účinky Uniderm

Možné nežádoucí účinky léků:

 • Dermatologické reakce: vzácné – podráždění a suchost kůže, pálení, svědění, folikulitida, hypertrichóza, akné, hypopigmentace, periorální dermatitida, macerace kůže, přistoupení sekundární infekce, známky atrofie kůže, strie, Miliaria ; & Lt; Tvorba 1% papuly, pustuly.
 • Alergické reakce:. Alergická kontaktní dermatitida
 • Ostatní: při aplikaci krému Uniderm po dlouhou dobu a / nebo při léčbě rozsáhlých kožních ploch nebo při použití okluzivní terapie, zejména u dětí a dospívajících se mohou objevit nežádoucí účinky, které jsou typické pro systémových kortikosteroidů, včetně nedostatečnosti nadledvin a Cushingův syndrom.

V případě předávkování může vyvinout příznaky Cushing. Léčba: zrušit lék, pokud je to nutné – korekce nerovnováhy elektrolytů. V uvnitř použití: špinění (hlenu nebo krevní sraženiny) z nosních dutin; aplikace se zastaví, není nutná specifická léčba.

Těhotenství a kojení

Bezpečnost s použitím krému z roku Uniderm v průběhu těhotenství a kojení nebyla studována.

Kortikosteroidy placentární bariérou. V případě těhotenství by se měly vyhnout delšímu zacházení a užívání této drogy ve vysokých dávkách v souvislosti s hrozbou negativního dopadu na vývoj plodu. Kortikosteroidy jsou vylučovány do mateřského mléka. V případě, že se předpokládá použití této drogy ve vysokých dávkách a / nebo po delší dobu, měli byste zastavit kojení.

Doporučit  Dietonica - recenze, komentáře, cena, forum, klikněte sem

Ceny

Průměrná cena Uniderm krému v lékárnách ….

podmínky dodávek lékáren

lék vydávané na lékařský předpis.

A
About Anežka Marešová 204 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*