Krása

Uniderm – názory, cena, kde koupit, lékárna, je to za to?

Asi každý alespoň jednou za život setkání s kožními chorobami. Nejčastěji se pro rychlé řešení problémů spojených s onemocněním kůže, lékaři doporučují užívání drog kortikosteroidy série.

Taková léčiva obsahují léčivo Uniderm vyráběného ve formě masti nebo krému pro místní aplikaci s různými koncentracemi účinné látky a roztoku pro použití na poškozenou kůži.

V tomto článku se podíváme na to, proč lékaři předepisují Uniderm, včetně návodu k použití, analogů, a cenou léku v lékárnách. Skutečné hodnocení lidí, kteří již používají Uniderm si můžete přečíst v komentářích.

Složení a způsob vydání

Krém pro vnější použití 0,1% bílý nebo téměř bílý.

klinicko-farmakologické skupina: kortikosteroidy pro lokální aplikaci

.

Jak se používá z roku Uniderm?

Použití pro léčbu léčiva Uniderm se doporučuje v případě, že z následujících chorob:

 • dermatózy různé etiologie, doprovázený zánětem a svědění kůže, které jsou citlivé na léčbu kortikosteroidy série.

Krém je určen pro vnější použití – to je aplikováno na oblastech postižených kůži jednou denně. Délka léčby stanovena ošetřujícím lékařem Wondermom: záleží na reakci organismu na léčiva, v přítomnosti nebo v nepřítomnosti nežádoucích vedlejších účinků a závažnosti léčebného účinku léčiva

.

farmakologického účinku

Glukokortikosteroidy pro vnější použití. Má protizánětlivý, antipruritika a antiexudative účinek.
mometason (a jiné GKS) indukuje uvolňování proteinů, které inhibují fosfolipázy A2 a je známý pod názvem lipocortin, které ovládají biosyntézu těchto mediátorů zánětu, jako jsou prostaglandiny a leukotrieny inhibicí uvolňování jejich společného prekurzoru, kyseliny arachidonové.

Návod k použití

Pro ty, kteří používají Uniderm, návod k obsluze říká, že je určen k vnějšímu použití.

 • Tenká vrstva krému Uniderm aplikován na postiženou kůži 1 čas / den.

Doba trvání léčby je určena jeho účinnosti a snášenlivosti u pacienta, přítomnost a závažnost vedlejších účinků.

Kontraindikace Uniderm

užívání drog v těchto případech:

 • tuberkulózu;
 • syfilis;
 • akné rosacea;
 • periorální dermatitida;
 • bakteriální, virové (způsobené herpes simplex typu 1 a 2, virus varicella zoster), nebo houbové infekce kůže;
 • postvakcinační reakce;
 • děti do věku 6 měsíců;
 • těhotenství (léčení rozsáhlých oblastí kůže, dlouhodobé léčbě);
 • laktace (použití ve vysokých dávkách nebo po dlouhou dobu);
 • přecitlivělost na lék.

S opatrností by měl být lék používán na obličeji a v záhybech kůže, s obvazem a při aplikaci na velké plochy kůže a / nebo při dlouhodobé léčbě (zvláště u dětí starších než 6 měsíců).

Vedlejší účinky Uniderm

Možné nežádoucí účinky léků:

 • Dermatologické reakce: vzácné – podráždění a suchost kůže, pálení, svědění, folikulitida, hypertrichóza, akné, hypopigmentace, periorální dermatitida, macerace kůže, přistoupení sekundární infekce, známky atrofie kůže, strie, Miliaria ; & Lt; Tvorba 1% papuly, pustuly.
 • Alergické reakce:. Alergická kontaktní dermatitida
 • Ostatní: při aplikaci krému Uniderm po dlouhou dobu a / nebo při léčbě rozsáhlých kožních ploch nebo při použití okluzivní terapie, zejména u dětí a dospívajících se mohou objevit nežádoucí účinky, které jsou typické pro systémových kortikosteroidů, včetně nedostatečnosti nadledvin a Cushingův syndrom.

V případě předávkování může vyvinout příznaky Cushing. Léčba: zrušit lék, pokud je to nutné – korekce nerovnováhy elektrolytů. V uvnitř použití: špinění (hlenu nebo krevní sraženiny) z nosních dutin; aplikace se zastaví, není nutná specifická léčba.

Těhotenství a kojení

Bezpečnost s použitím krému z roku Uniderm v průběhu těhotenství a kojení nebyla studována.

Kortikosteroidy placentární bariérou. V případě těhotenství by se měly vyhnout delšímu zacházení a užívání této drogy ve vysokých dávkách v souvislosti s hrozbou negativního dopadu na vývoj plodu. Kortikosteroidy jsou vylučovány do mateřského mléka. V případě, že se předpokládá použití této drogy ve vysokých dávkách a / nebo po delší dobu, měli byste zastavit kojení.

Ceny

Průměrná cena Uniderm krému v lékárnách ….

podmínky dodávek lékáren

lék vydávané na lékařský předpis.

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *