Zdraví

Vitaelife Pharma Omega 3 – názory, cena, kde koupit, lékárnu, je to za to?

Pokud jste pozorně požádat starší členy jeho rodiny, některé z nich pravděpodobně pamatovat, jak v dětství to byla plněná ošklivé olej z tresčích jater, „roste velká a silná“. Naštěstí pro nás dnes potřebu této lepkavé, páchnoucí syrové ryby a strašně nepříjemné chuti produkt zmizel. Ale v mastných kyselin, které jsou základem toho, ne. A to zejména v omega-3, jehož hodnota pro lidské zdraví, krásu a náladu nelze přeceňovat. Proč to může být užitečné?

Obsah

Důležitým objevem dánskými vědci

polynenasycených mastných kyselin omega-6 a omega-3 získala uznání lékařů téměř před půl stoletím, kdy dánský lékař Jorn Dyerberg nad tím, proč je to, že obyvatelé Aljašky, jejichž nabídky velmi špatně na ovoce a zeleninu, ale přesycený mastných ryby, vzácné případy kardiovaskulárních onemocnění?

Odpověď byla jednoduchá: je to ve zvláštní skupiny lipidů, které obsahují výše uvedené mastné kyseliny. Oba mají velkou hodnotu pro téměř všechny vyskytující se v lidském těle procesy. Oba moci vstoupit pouze z vnějšku, s jídlem – bohužel, ani jedno, ani druhé straně naše tělo není schopno syntetizovat. Ale pokud zjistíte, že omega-6 v potravinách není těžké, její „sestra“ v naší nabídce často dramaticky přítomny v malých množstvích.

K nápravě této situace, máme dvě možnosti: přejít na dálném severu, vyzbrojený vidličkou, a po vzoru předků místních domorodých lidí začít učit záludnosti lovu velryb nebo hledat jiné způsoby, nasytit stravy této užitečné látky.

Omega-3: kdo a proč je třeba

Než se přijít na to, jaké produkty si můžete zaplnit mezery v nabídce, podívejme se, jaké výhody omega-3 může přinést pro naše tělo. Možná, že žijeme ve více měkká ve srovnání s Inuitů klimatických podmínkách, to není tak nutné?

Nejen potřeba, ale nutné! Dostat se do našeho těla, to je důležitá organická sloučenina je přijat k účasti v mnoha biochemických procesech:

 • podporuje produkci látek, které regulují krevní tlak;
 • brání vzniku krevních sraženin, jakož i rozšíření krevních cév a činí je pružnější;
 • prospěšné pro trávení;
 • zlepšuje procesy v absorpci fosforu a vápníku;
 • urychluje hojení poškození stěn zažívacího traktu – například omega-3 je často součástí při léčbě žaludečních vředů;
 • snižuje zánět a zpomaluje růst nádorů;
 • pomáhá nervový systém odolávat namáhání, snížení agresivity a deprese;
 • vytvoří imunitní systém;
 • dělá hormonální pozadí;
 • zvyšuje mozkovou činnost, zlepšuje paměť a koncentrace;
 • snižuje pravděpodobnost artrózy, artritidy a dalších onemocnění souvisejících s klouby;
 • je prevence kardiovaskulárních onemocnění, včetně arytmie, srdečního infarktu a ischemické choroby srdeční,
 • brání absorpci cholesterolu a zbavuje tělo volných radikálů;
 • zvyšuje svalový tonus, vytrvalost a dokonce i rychlost reakce, vzhledem ke své schopnosti zlepšit citlivost nervových vláken;
 • zavádí aktivitu vizuální apparatus.Do není užitečné vlastnosti, které OLADE omega-3

Omega-3 má příznivý vliv na fyzický a duševní stav člověka. Není náhoda, že se pravidelně předepsán pro sportovce, děti a těhotné ženy. A doporučujeme vzít v různých bolestivých stavů těla od menší ztrátě pevnosti a konče vážnějších onemocnění.

Použití polynenasycených kyselin pro ženy

ženského těla omega-3 má zvláštní význam. Zejména těhotné ženy. – a to jak ty, kteří již čekají dítě a plánují nějaké zdravé a inteligentní děti

Za prvé, polynenasycené tuky pomáhají zbavit neplodnosti, je-li její příčina není vrozená choroba a dočasné selhání imunitního, endokrinního a dalších systémů ženského těla.

Pokud došlo k otěhotnění, bude omega-3 umožňuje pohybovat jednodušší, čímž zmírňuje příznaky otravy v dopoledních hodinách v prvním trimestru a snižuje riziko preeklampsie v posledních měsících. Kromě toho, tato kyselina má pozitivní vliv na zdraví vznikající plodu – zejména na vývoj mozku. O chytré děti jsme se zmínili.

nepoškodí omega-3 a ty dámy, které nemají v plánu mít potomky. Ona:

 • dělá vlasy a nehty silné, hladké a lesklé, a navíc stimuluje folikuly zůstat v neaktivním „sleep“ stavu;
 • zadržuje vlhkost v pokožce, což vrásky stávají méně nápadný, vločkování zmizí, a zesílení kůže pružnost;
 • normalizuje metabolismus, což přispívá ke snížení hmotnosti;
 • snižuje bolest při menstruaci a činí symptomy menopauzy méně závažné;
 • ženy, kteří pravidelně konzumují produkty s omega-3, méně náchylné k osteoporóze. – nemoc, která postihuje ženy 3-5 krát častěji než muži

Pro muže

Silný patro bez omega-3 také nemůže dělat. Cestách do orgánů a tkání mužského těla, polynenasycené kyseliny má velmi důležitou úlohu:

 • stimuluje produkci testosteronu, zvýšení mužské libido a plodnost;
 • zlepšuje průtok krve, což je velmi důležité pro účinnost;
 • je prevence předstojné žlázy.

Co je užitečné pro děti

nejmladší členové rodiny kyseliny omega-3 pomáhá růst normálně, růst a prosím jejich rodiče s jejich úspěch. Počínaje vývoj plodu až do úplného zastavení procesů růstu, má vliv na tvorbu kostí a zubů dítěte, má stav kůže, růst vlasů, vize, činnost kardiovaskulárního systému a imunitní systém.

Při provádění kyseliny polynenasycené a mozku: rychlé myšlení, ostrost pozornosti, síly paměti. Není divu, že zvláštní význam získává v základní škole ve věku, kdy život se dramaticky změní drobky a naplněný novými povinnostmi, úkoly a spolu s nimi, nové důvody na stres. Úspěšné učení, zdravý emocionální pozadí, normální spánek je také do značné míry zásluhou mastných kyselin přítomných v těle dítěte v požadované koncentraci.

Bezpečnostní opatření a kontraindikace

Přes četné výhody omega-3, pojem „kaše oleje nepokazí“ je jasně nehodí. Dokonce i zcela zdraví lidé, držící absorbovat „zázračný lék“ balíčky, má všechny šance pro vpíchnutí předávkování nevolnost, zvracení, průjem a jiné klasické příznaky otravy. A to není zdaleka nejvíce nepříjemné následky, které mohou vést k bezduché drogy!

 1. Omega-3 ředí krev. Tak, že člověk, příliš fascinován „oživení“, nebo v kombinaci kyseliny recepce s jinými léky podobné akce, a to i relativně menší zranění může mít za následek vážné ztráty krve nebo, například krvácení do vnitřních orgánů.
 2. Schopnost naší kyseliny ke snížení tlaku často hraje krutý vtip s lidmi, kteří mají predispozice k hypotenzi. Místo toho, vysoký krevní tlak, abnormálně nízký – pochybné pleasure.Pressure rázy schopné vyčerpání nikoho
 3. Přebytek omega-3 je špatné pro činnost jater, slinivky břišní nebo zažívacího traktu obecně. Zvláště pokud jsou tyto orgány již v chybového stavu.
 4. Použití mastných kyselin je přísně kontraindikován u pacientů v těle, který objevil žádný nádor, benigní nebo ne.
 5. A konečně, nebyl zrušen banální alergie, které mohou rozvíjet na jakékoliv výživě výrobku, a omega-3, včetně.

, který obsahuje vitamin omega-3

Hlavním dodavatelem mastných kyselin v lidském těle byl a stále je moře a mořské ryby: makrela, sleď, losos, tuňák, pstruh, halibut, sardinky, treska. Jen tři porce chutné „lék“, za týden – bude v podstatě spokojeni a vaše potřeby v tomto důležitém prvku. Pokud nemůžete najít žádné ryby, to bylo úspěšně nahrazen jakoukoli mořské plody pochoutkou z humrů do krevet, je rozpočet.

pomůže poskytnout tělu mastných kyselin a rostlinné oleje: řepkové semeno, lněné semeno, sezam, kukuřice, olivy, a dokonce i slunečnice. Aby nedošlo k pociťují nedostatek v omega-3 jednou denně zalévat zeleninový salát lžíce průměrné kvality, nerafinované, oleji nebo týž nápoj lžíce na lačno ráno.

Další lahodný způsob, jak doplnit spižírny jeho tělo nezbytné prvky: často kousat ořechy. 15-30 g silných, kapalné jadérka by měl poskytnout denní normou polynenasycených kyselin; Kromě toho si můžete vybrat podle vašeho vkusu, jaký druh ořechů bude hodovat na: shromažďují v lese lískových ořechů dovezených ze sibiřské tajze piniovými oříšky nebo exotické muškátového oříšku. Vše, co bude „v tématu“.

Ne ořechy jazyce slupek dýně nebo slunečnicová semínka. Nebo koupit v lékárně, balíček lněného semene a učinit z něj pravidlem každé ráno pít na lačný žaludek sklenici nízkotučného jogurtu s 1-2 lžičky mouky ze semen lnu prošel mlýnek. Současně poskytují služby svým trávicím traktem.

Obsahuje kyseliny omega-3 a zeleniny. Zde první věc, kterou si uvědomit, na avokádo, a pak udržet své blahodárné účinky pokrmů z dýní, růžičkové kapusty nebo květáku, brokolice a čerstvými bylinkami.

Top 5 nejoblíbenější produkty

Ne všichni jsme schopni každý den pečlivě plánovat svou nabídku, nákup potřebné produkty a připravit je v souladu s přísnými pravidly zachování užitečných látek. (Například, bylo zjištěno, že tepelné zpracování trvající déle než 20 minut, je škodlivý účinek nás zajímá, kyselina použít k pečení olivový olej místo slunečnice umožňuje částečně snížit ztráty, a divoké zachytil otevřený oceán ryb obsahuje více omega -3 než vyrostl v zajetí.) Kromě toho je třeba, aby povolenky na kvalitu výrobku, což není vždy možné sledovat.

Chcete-li zajistit, že poskytne vašemu tělu všechny potřebné, mnozí raději se uchýlit k pomocí speciálních přípravků obsahujících omega chovanou v téměř čisté formě. Děkuji moderních léčivých přípravků, máme z čeho vybírat!

Omacor

 • Země původu:. Německo
 • . Cena: 1400-1800 R

Každá měkká želatinová kapsle léčiva, které obal může být od 20 do 100 ks, obsahuje 1 g vyčištěného omega-3. Předepsat Omacor v prevenci infarktu myokardu nebo jako doplněk k hypoglycemic stravou. Dávka se předepsané lékařem individuálně.

Vitrum Cardio

 • Země původu:. United States
 • . Cena: 1200-1300 R

Lék je dostupný v baleních obsahujících 90 a 120 kapslí 1 g vysoce kvalitních mastných kyselin. Použité antiateroskleroticky diety, vysoký krevní tlak, diabetes a mnoho dalších nemocí, i jako účinný nástroj prevence. Dávkování je vybrána jednotlivě.

Doppelgerts Aktiv Omega-3

 • Země původu:. Německo
 • . Cena: 320-600 R

Elegantní nádoby s želatinových kapslí bez zápachu a bez chuti (30 nebo 80 ks). Obsahují tuk Arctic losos, v kombinaci s vitaminem E a některých dalších méně důležitých látek. Přidělen tento lék normalizovat fungování kardiovaskulárního systému, obnovit metabolismus, zvyšují mozkovou aktivitu. Dávka je předepsáno samostatně.

Omeganol-Forte

 • Země původu:. Rusko
 • Cena: 350 p

léčivo snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění, posiluje imunitní systém, příznivě ovlivňuje krevní oběh. Každá kapsle (30 balení) obsahuje koncentrovaný mastných kyselin, a antioxidanty, určené k ochraně cév z cholesterolu útvarů, a tělo před volnými radikály.

Oceanol

 • Země původu:. Rusko
 • . Cena: od 230 p

V každé z 30 tobolek, skryté v blistrech obsahuje koktejl živin: koncentrovaný rybí olej, vitaminy C a E, slunečnicového a pomerančový olej, destilovanou vodu, želatinu a aromatické látky. Vezměte Oceanol a generální posílení imunitního systému a jako prostředek k prevenci trombózy, a jako součást léčby obezity, alkoholické hepatitidy, revmatické artritidy a mnoho dalších.

Fotogalerie: které léky se podívat na omega-3

 Navíc k omega-3 zde spready další potřebné kyseliny a vitamíny můžete koupit pravidelný Rybí olej – levné a veselá dobré koupit: kombinace tří mastných kyselin v jedné láhve je nástroj není levná, ale stojí za to mastné kyseliny posilují zdraví a antioxidanty prodloužit mládeží

Jak se: Obecná pravidla

Vzhledem k tomu, farmaceutické přípravky, které obsahují omega-3, OTC, potenciální kupující mají často dojem, získat něco, co je zcela neškodný a proto nevyžaduje vážné postoj. Rozhodla, že nastal čas k udržení tělesné koupit požadované okno a kousl vás na vaše zdraví. Ale to není pravda. Aby se zabránilo negativním dopadům, příjem jakýchkoli léků musí být provedena v souladu s určitými pravidly.

Jak dlouho k pití? Přípravky obsahující omega-3, se kurzů:

 • prevence – 1 měsíc 2-3 krát za rok;
 • pro léčbu měsíců kurzu, po kterých se mohli ujmout přestávku na stejnou dobu, a pak opakovat znovu.

Kolik pít? Denní sazba konzumace mastných kyselin denně je 2-3 g pro muže, 1,7-2gram pro ženy a 0,5-1gram pro děti. V některých případech se doporučuje dávka se nechá mírně vyšší, ale ne více než 4 g omega-3 za den.

Jak se k pití? Při jídle, pití hodně tekutin, lépe čistou vodu. To pomůže nejen vaše tělo lépe absorbovat výslednou látku, ale ušetří od nepříjemných rybí říhání.

Uživatelské názory vlastností

Video: co přínos nese omega-3 tělo

Všichni chtějí být fit a zdravý. Vše, co potřebujeme ani jasné myšlení ani výbornou náladu, ani skvělý vzhled. A omega-3 nám mohou pomoci dosažení tohoto cíle. A co je nejdůležitější, nebuďte líní se starat o své zdraví. A samozřejmě, aby to přehánět ve snaze o užitečných látek. Máte-li léčit mastné kyseliny s respektem a péčí, budou sloužit vám dobrou službu, uvidíte.

jmenuji se Svetlana Rozhenko. 33 let, psychologist.Rate článek:

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(7 hlasů, průměr: 4 z 5) Podělte se s přáteli Podobné záznamy:! Kyselina listová: co je to za bodyVitrum kardio omega-3 návodu k použití, kontraindikace, vedlejší účinky opinionsthe Výhody a poškozuje pšeničných otrub, jak vzít ?

Anežka Marešová

Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře.
Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc.

Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem.
Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *